calendar-circle

اخبار روز

7:46 ب.ظ / 31 تیر 1403

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

بسیاری از بیمارانی که نقاهت شان را در منزل سپری می کنند برای تکمیل دوره درمان شان به استفاده از برخی از تجهیزات پزشکی نیاز دارند، شرکت های بسیاری در تهران به فروش و اجاره تجهیزات پزشکی می پردازند، در این مقاله از سایت پرستار ایران به معرفی بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی در تهران خواهیم پرداخت

1. سپید گستر

سپید گستر مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد، این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. خدمات پرستاری در منزل سپید گستر جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است و بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.

خدمات پرستاری در منزل سپید گستر با اعزام پزشک، پرستار سالمند و پرستار کودک ، پرستار بیمار، ماما، بهیار، کمک بهیار، کودک یار، مراقب، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند، از دیگر خدمات این مرکز اجاره تجهیزات پزشکی و خدمات تزریقات در منزل و پانسمان در منزل می باشد.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس سایت : https://sepidgostar.com/services/sales-and-rent-of-medical-equipment/

آدرس : میدان ولیعـصر، خیابان کریم خان، ابتدای خیابان حافظ، نبش کوچه هورچهر، پلاک2 طبقه4، واحد7

تلفن : 02188928334

2. تجهیز سلامت

شرکت تجهیزات پزشکی تجهیز سلامت مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

شرکت تجهیز سلامت همزمان شرکت خدمات پرستاری در منزل سپید گستر را نیز ایجاد کرد که این شرکت با اعزام پزشک، پرستار سالمند و کودک و بیمار، ماما، بهیار، کمک بهیار، فیزیوتراپ به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس سایت : https://tajhizsalamat.com/rental-of-medical-equipment/

آدرس : اتوبان نواب جنوب به شمال نرسیده به پل کمیل مجتمع کالای پزشکی ایران (پاساژ اقاقیا) طبقه همکف واحد ۷ و ۸

تلفن : 02155435360

3. پرستار تهران

شرکت پرستار تهران در سال 1390 تأسیس شد و با شماره مجوز 263931-3 در تاریخ 1401/03/10 از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران خدمات زیر را ارائه می دهیم، ارائه خدمات پزشکی تزریقات و پانسمان در منزل، پرستاری در منزل، پاراکلینیکی، اجاره تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس سایت : https://parastartehran.com/medical-equipment-rental/

آدرس : تهران – خیابان کریم خان

تلفن : 02188854278

4. تجهیزات درمان

تجهیزات درمان از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات پزشکی در تهران آغاز نمود و تجهیزات پزشکی اعم از دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه ونتیلاتور، دستگاه فشارسنج، دستگاه الکتروکاردیف، مانیتور علائم حیاتی، تخت بیمارستانی و… را با ارزانترین قیمت به دست شما مشتریان عزیز در سراسر ایران می رسانیم.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

 

آدرس سایت : https://tajhizatdarman.ir/renting-a-hospital-bed-in-tehran/

آدرس : تهران، نواب

تلفن : 09120863174

5. عرفان سلامت

گروه خدمات درمانی عرفان سلامت در سال 1397 با بهره گیری از حدود دو دهه تجربیات ارزشمند مجموعه بیمارستان های عرفان سعادت آباد و عرفان نیایش با هدف گسترش رویکرد جدیدی در ارائه خدمات درمانی متناسب با نیاز بیماران به صورت اختصاصی در بیمارستان و منزل، افتتاح گردید.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بعد از میدان شهرداری، خیابان صدف، خیابان صنوبر، پلاک ۶

تلفن : 02172948

6. آرین طب

مرکز خدمات پرستاری در منزل آرین طب ، خدمات درمانی و مراقبتی برای گروه های مختلف را تحت عنوان پرستار کودک، پرستار سالمند، پرستار بیمار در دستور کار خود قرار داده است.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران، سهروردی شمالی، خیابان برازنده، ساختمان برازنده، پلاک 32 واحد 52

تلفن : 09120446308

7. آسام طب 

آسام طب به عنوان یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی در تهران دارای 30 سال سابقه در این زمینه است و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند، شما می توانید تجهیزات پزشکی تان را با کمترین ترین قیمت و بالاترین کیفیت در این نمایندگی سفارش دهید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران- بزرگراه نواب جنوب به شمال – قبل از پل کمیل – مجتمع کالای پزشکی ایران واحد 128

تلفن : 55435624

8. پرستاری رز

ارائه خدمات اجاره و فروش تجهیزات CCU و ICU در ایران با همکاری شرکت جهان پخش آرام و خدمات پرستاری رز، این مرکز با همکاری خدمات پرستاری رز و شرکت جهان پخش آرام ، فعالیت خود را در زمینه اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و تجهیزات CCU و ICU آغاز نموده است. این مرکز با در اختیار داشتن تمامی تجهیزات پزشکی از جمله : ونتیلاتور ، تخت بیمار ، مانیتور علائم حیاتی ، بای پپ ، اکسیژن ساز ، پمپ سرنگ و … ، پیشرو در زمینه خدمات رسانی برای شما عزیزان است.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، میدان اتریش ، خیابان لاله خیابان ولیعصر ، خیابان یاس یازدهم ، ساختمان آریان ، طبقه دوم ، واحد ۷

تلفن : ۴۴۷۶۹۱۰۸

9. بصیر شفیع

با فعالیت درمان در منزل جهت درمان از منزل خارج نشوید.
موسسه درمان در منزل با هدف رفع نیاز درمانی افراد جهت ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با همکاری پرسنل مجرب و قابل اعتماد با بیش از بیست سال سابقه کاری در خدمت
هموطنان عزیز و خانواده های محترم می باشد، قرارداد با بانکهای دولتی، بانک مرکزی، شهرداری و بنیاد شهید

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران – خیابان ولیعصر – خیابان جمهوری – بین فلسطین و ابوریحان – ساختمان شماره 111 – پلاک 913 – طبقه 4 – واحد 8

تلفن  : 02166174324

10. به توان

“به توان” با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هم وطنان عزیز و همچنین ارائه خدمت به سایر نهادها و ارگان های متقاضی می باشد.

در این مرکز تمامی خدمات در هر سطحی با بهره گیری از نظر اساتید و متخصصین برتر انجام می شود و تلاش خواهد شد از آخرین دستاوردهای نوین پزشکی و مراقبتی در درمان مددجویان استفاده می شود. شایان ذکر است مسئولین این مرکز از مدیران ارشد پرستاری می باشند که از مدت ها قبل از تاسیس مرکز به طور اختصاصی در زمینه Home care و چالش های مربوطه در منزل و در کل علم مراقبت و پرستاری فعالیت داشته اند و با بهره گیری از تجارب خود در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه و خدمت به مددجویان فعالیت دارند.

بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی
بهترین شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

آدرس : ازگل، ساختمان اجلاس، طبقه هشتم

تلفن : 02122441099

اشتراک گذاری:

parastariran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *