calendar-circle

اخبار روز

4:30 ق.ظ / 10 خرداد 1403

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

در واقع تعویض پانسمان کاری است که باید به منظور عفونت نکردن زخم و عدم گسترش آن، با دقت و ظرافت انجام شود و مطمئنا شما با این نتیجه گیری به سراغ شرکت هایی معتبر با پرستاران متخصص در تعویض پانسمان می روید، امروزه تعداد این شرکت ها بسیار گسترش یافته است و انتخاب را برای افراد سخت می کند، ضمن این که تعویض پانسمان در منزل امن تر از تعویض در درمانگاه ها و بیمارستان ها می باشد و طی کردن مسافت های طولانی تا بیمارستان کمی دشوار و خسته کننده است، پس باید شرکت تعویض پانسمان را با دقت انتخاب کنید به همین منظور ما در این مقاله پرستار ایران به معرفی بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل پرداخته ایم:

سپید گستر

سپید گستر مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. خدمات پرستاری در منزل سپید گستر جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است و بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.

خدمات پرستاری در منزل سپید گستر با اعزام پزشک، پرستار سالمند و پرستار کودک ، پرستار بیمار، ماما، بهیار، کمک بهیار، کودک یار، مراقب، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند.

از دیگر خدمات این مرکز اجاره تجهیزات پزشکی و خدمات تزریقات در منزل و پانسمان در منزل می باشد.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس سایت : https://sepidgostar.com/bandage-at-home/

آدرس: تهران
میدان ولیعـصر، خیابان کریم خان، ابتدای خیابان حافظ
نبش کوچه هورچهر، پلاک2 طبقه4، واحد7

تلفن: 021-88928334
021-88928335
021-88928336

پرستار تهران

شرکت پرستار تهران در سال 1390 تأسیس شد و با شماره مجوز 263931-3 در تاریخ 1401/03/10 از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران خدمات زیر را ارائه می دهیم.

ارائه خدمات پزشکی تزریقات و پانسمان در منزل، پرستاری در منزل، پاراکلینیکی، اجاره تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران

این شرکت با فعالیت مستمر و بهره گیری از کارشناسان زبده، هم اکنون با آرشیوی غنی از تجربیات کاربردی و علمی در حوزه ارائه خدمات پرستاری در منزل به عنوان یکی از برترین مؤسسات پرستاری در سطح شهر تهران می باشد.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس سایت : https://parastartehran.com/wound-dressing-at-home/

آدرس: تهران خیابان کریم خان

تلفن: 02188854278

02188854264

هومکا

هومکا مجموعه ارائه‌ دهنده خدمات سلامت در منزل و محل کار است. هومکا یک «آزمایشگاه» یا «مرکز درمانی» نیست بلکه تلاش می‌کند تا از طریق اتصال کاربران به آزمایشگاه‌های معتبر، پرستاران کارآزموده و پزشکان متخصص، انجام خدمات سلامت در محل را برای کاربران تسهیل نماید.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: تهران میدان فاطمی، محله جمهوری تهران و در کنارگذر آزادی، پ 134 برج نوآوری دکتر قریب

تلفن: ۰۲۱۶۷۳۷۱

درمان نو

در رابطه با با درمان نو بدانید که این مجموعه فعالیت خود را جهت رفع نیاز خدمات پزشکی، پرستاری و پاراکیلینیکی کاربران خود شروع کرده است و خدماتی مانند تزریق سرم در منزل، تزریقات در منزل، ویزیت پزشک در منزل، اخد گرافی و آزمایش در منزل و غیره را به کاربران عزیز خود ارائه می نماید، از آن جایی که برای انجام این خدمات نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی وجود دارد از همین رو انجام چنین خدماتی در منزل می تواند کمک بسیار زیادی به رفع نیاز های درمانی اورژانسی کاربران نماید، چون سلامتی شما مهم است درمان نو نیز با شماست.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: تهران گاندی شمالی

تلفن: 09194683780

09194683745

همراه طب

مرکز درمان در منزل همراه طب با تهیه و تدارک کلیه تجهیزات پزشکی و وسایل بیمارستانی و مصرفی مورد نیاز بیمار در منزل وبیمارستان و نیز با بهرمندی از آمبولانس‌های کددار و معمولی به همراه ارائه تمام خدمات پرستاری، فیزیوتراپی، پزشکی، مراقبتی و… درمنزل افتخار خدمت به خانواده ها در مناطق وبیمارستانها و مراکز خصوصی، دولتی شخصی در تهران را دارد.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: شهرک غرب بلوار دریا خیابان سعدی نبش کوچه صفا پلاک 14 طبقه همکف واحد همراه طب

تلفن: 02122119922

مرکز پرستاری زیبا مهر

مرکز مراقبت های پرستاری ” زی با مهر ” با در نظر داشتن تمامی نیاز های شما عزیزان از سال 1397 با مجوز رسمی ،شروع به فعالیت نموده و امیدواریم بتوانیم در انجام این وظیفه خطیر مسئولیت خود را به خوبی انجام دهیم.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان، پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: تهران جلالیه

تلفن: 02166581833
02166581834
02166581835

همدم محبوب ایرانیان

مرکز مشاوره و ارائه‌ی خدمات پرستاری در منزل «هم دم محجوب» توسط گروهی متشکل از متخصصین حوزه‌ی پزشکی و سلامت، ثبت و راه اندازی گردید. از ابتدای ثبت، به منظور ارائه‌ی خدمات با کیفیت و متمایز اقدام به جذب نیروهای متخصص و با تجربه نمود. و به منظور ارائه‌ی خدمات، در بستر مناسب، پس از طی مراحل قانونی موفق به ثبت مجوز رسمی از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به شماره ۲۲۱۷۲۴-۳ گردید.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: تهران،سهروردی شمالی،خیابان نیکوقدم، شماره 44

تلفن: 02158986000

02188762700

ستایش امداد

این شرکت با هدف انتقال بیماران به کلیه نقاط تهران ، کشور و کشورهای مجاور تاسیس گردیده است و کلیه مسئولین و پرسنل این شرکت هدف نهایی خود را بهره مندی بیماران از بهترین سرویس های درمانی جهت انتقال بیماران به بهترین شکل ممکن قرار داده است
به یاری خدا بتوانیم خدمتگزار خوبی باشیم.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: تهران خیابان قزوین خیابان مخصوص ابتدای محبوب مجاز پلاک ۱۳

تلفن: 55426642

لیام طب

به مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل لیام طب خوش آمدید مرکز خدمات پرستاری در منزل لیام طب در راستای ارائه بهترین خدمات پرستاری، درمانی و مراقبتی از بیماران عزیز در بیمارستانها و منازل ایشان و همراهی و همدلی صمیمانه با بستگان بیماران تاسیس گردیده است. هدف کادر مجرب و با سابقه درخشان این مرکز جلب رضایت هموطنان نیازمند به خدمات بالینی است تا بیماران و سالمندان در کوتاه ترین زمان با حال عمومی خوب به جمع خانواده بازگردند.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: تهران ، جنت آباد جنوبی ،خیابان سازمان آب ، پلاک 33 ،واحد1

تلفن: 02188681506

تیک شهر پرستار

مجموعه تیک شهر پرستار طیف زیادی از خدمات که در منزل هست را به همو طنان عزیز ارائه می‌دهد. این خدمات در دو دسته خدمات پرستاری و خدمات پزشکی تقسیم می‌شوند. مجموعه تیک شهر پرستار با بکارگیری از متخصصان حرفه ای و آموزش دیده، میزان سطح امنیت بیماران و افراد را بالا می برد. به علت مجرب بودن نیروهای متخصص فعال در تیک شهر پرستار دیگر مشکلات امنیتی پیش پا افتاده که همواره با آنها درگیر هستند کاربران و درخواست کنندگان خدمات را تهدید نمی‌کند.
همچنین نیروهای خدمات نظافتی فعال در تیک شهر پرستار با استفاده از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا اقدام به انجام امور نظافتی می‌کنند. البته این را هم درنظر داشته باشید که پس از اتمام کار می‌توانید هزینه را پرداخت نمایید.

بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل
بهترین شرکت تعویض پانسمان در منزل

آدرس: میدان انقلاب، ابتدای آزادی، جنب بانک مسکن، پلاک 15، طبقه سوم، واحد 11

تلفن: 0910-8662191

0910-1850061

0910-1850071

021-66901568

021-66912284

اشتراک گذاری:

parastariran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *