calendar-circle

اخبار روز

3:44 ق.ظ / 10 خرداد 1403

پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل تمام وقت و نیمه وقت

سالمندان افراد با ارزش هر خانواده ای هستند که ممکن است در این دوره از زندگی شان به دلیل بیماری های حاد و مزمن، از دست دادن همسر، دوستان و عزیزان شان و… دچار ناتوانی های جسمی و روحی روانی شوند.

برخی از سالمندان ممکن است برای انجام امور روزمره شان به کمک نیاز پیدا کنند، اگرچه ممکن است مراقبت و نگهداری از سالمندان کار ساده ای به نظر برسد اما این کار به صبر و تخصص نیاز دارد، در صورت نیاز به پرستار سالمند در منزل تمام وقت و نیمه وقت در این مقاله همراه ما باشید.

چرا سالمندان به پرستار نیاز پیدا می کنند؟

همان طور که توضیح داده شد برخی از سالمندان به دلیل کهولت سن دچار ناتوانی می شوند برای انجام امور روزمره شان به کمک نیاز پیدا می کنند، امروزه بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی، دور بودن از عزیزان شان توانایی مراقبت و نگهداری از والدین و عزیزان سالمندشان را ندارند، در نتیجه کمک از پرستار سالمند بهترین روش عنوان می شود.

پرستار سالمند
پرستار سالمند

پرستار سالمند در تهران

در صورتی که ساکن هر یک از مناطق 22 تهران هستید و برای مراقبت و نگهداری از والدین عزیزتان به پرستار سالمند نیاز دارید ما به شما شرکت خدماتی پرستار ایران را معرفی کنیم.

در صورت نیاز به پرستار سالمند در منزل تمام وقت و نیمه وقت می توانید با ما در ارتباط باشید، مجموعه پرستار ایران مجموعه ای مجاز و معتبر است که از طریق همکاری با پرستاران مجرب و آموزش دیده به ارائه خدمات تخصصی به سالمندان می پردازد.

در صورتی که ساکن هر یک از مناطق 22 گانه تهران هستید و برای عزیزان سالمندتان به پرستار نیاز دارید می توانید در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته با شماره 02133646219 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا پرستاری از سالمند را به پرستار ایران بسپاریم؟

ممکن است برای شما هم این سؤال پیش بیاید که چرا با توجه به تعدد مراکز خدمات پرستاری در تهران، پرستاری از سالمند را به مجموعه خدمات پرستاری پرستار ایران بسپاریم؟

پرستار ایران مرکز خدماتی پرستاری مجاز و معتبری در تهران است که دارای مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشد، این شرکت خدمات پرستاری از طریق همکاری با پرستاران متخصص و آموزش دیده به ارائه خدمات تخصصی به سالمندان در منزل می پردازد، کلیه هزینه های پرستاری از سالمند در مرکز خدماتی پرستار ایران مطابق با تعرفه های تعیین شده در وزارت بهداشت دریافت شده و کاملاً منصفانه می باشد.

پرستار سالمند
پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل نیمه وقت از مرکز پرستار ایران

برخی از سالمندان ممکن است برای انجام برخی از امورشان به کمک نیاز پیدا کنند، این سالمندان اغلب توانایی انجام امور روزمره شان را دارند و تنها در بعضی برای انجام برخی از کارهای شان به پرستار نیاز دارند.

در صورتی که تنها برای چندین ساعت به پرستار نیاز دارید ما به شما پرستار ایران را معرفی می کنیم، هزینه استخدام پرستار سالمند نیمه وقت در مقایسه با هزینه استخدام پرستار سالمند تمام وقت ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد و با توجه به ساعت کاری و خدماتی که پرستار ارائه می دهد متغیر می باشد.

پرستار سالمند در منزل تمام وقت از مرکز پرستار ایران

در صورتی که سالمندتان تنها زندگی می کند و توانایی انجام امور روزمره خود را ندارد، توصیه می شود که برایش پرستار سالمند شبانه روزی و تمام وقت استخدام کنید، از آنجایی که با توجه به شرایط امروزی، بسیاری از افراد توانایی مراقبت و نگهداری 24 ساعته از سالمند را ندارند استخدام پرستار 24 ساعته و شبانه روزی بهترین گزینه مطرح می شود.

وظایف پرستار سالمند نیمه وقت و تمام وقت

  • رسیدگی به وضعیت جسمانی سالمند

پرستار سالمند موظف است که به صورت روزانه علائم حیاتی سالمند از جمله فشار خون و قند خون سالمند را بررسی کند، داروهای سالمند را در زمان مشخص به سالمند بدهد، تزریقات مورد نیاز سالمند را انجام بدهد، تمرینات فیزیوتراپی مورد نیاز را با سالمند انجام بدهد و…

  • رسیدگی به وضعیت روانی سالمند

تنها ماندن سالمندان، از دست دادن عزیزان و همسرشان و… موجب افزایش احتمال ابتلای شان به افسردگی می شود، پرستار سالمند موظف است که با او صحبت کند، سالمند را سرگرم کند و اوقات فراغت سالمند را به بهترین شکل پر کند.

پرستار سالمند
پرستار سالمند
  • رسیدگی به بهداشت سالمند

سالمندان به دلیل کهولت سن توانایی انجام امور نظافتی شان را ندارند، پرستار موظف است که به سالمند در اجابت مزاج و استحمام کمک کند، در صورتی که سالمند پوشکی باشد، پوشک سالمند را عوض کند، لباس های سالمند را عوض کرده سایر کارها در زمینه رسیدگی به بهداشت سالمند را انجام دهد.

  • رسیدگی به تغذیه سالمند

سالمندان به دلیل بیماری های شان نیاز به رژیم غذایی مخصوص دارند، پرستار موظف است که با توجه به شرایط سالمند برای او غذاها و میان وعده سالم و مقوی تهیه کند.

  • رسیدگی به امور منزل سالمند

در صورت توافق بین شرکت و خانواده، پرستار موظف به انجام امور منزل سالمند می باشد، پرستار سالمند موظف است منزل سالمند را نظافت کرده، خرید های منزل سالمند را انجام دهد و از مهمانان سالمند پذیرایی کند.

روش های استخدام پرستار سالمند نیمه وقت و تمام وقت

امکان استخدام پرستار سالمند نیمه وقت و تمام وقت هم به صورت شخصی و هم از طریق مراکز خدمات پرستاری مجاز و معتبر وجود دارد، در این بخش به بررسی مزایا و معایب هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت.

 استخدام پرستار سالمند نیمه وقت و تمام وقت به صورت شخصی

برخی از افراد ترجیح می دهند جهت کاهش هزینه های پرستاری استخدام پرستار سالمند را به صورت شخصی و از طریق معرفی دوستان و آشنایان شان و همین طور آگهی های موجود انجام دهند.

این روش استخدام پرستار به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که امکان بررسی سوابق تحصیلی و شغلی این پرستاران وجود ندارد، ضمن این که اغلب این پرستاران تجربه و تخصص کافی در زمینه پرستاری ندارند و همین طور خدماتی که توسط شان ارائه می شود توسط مجموعه و ارگان خاصی نظارت نخواهد نشد، در نتیجه توصیه می شود که استخدام پرستار سالمند را به صورت شخصی انجام ندهید.

پرستار سالمند
پرستار سالمند

استخدام پرستار سالمند از طریق مراکز خدمات پرستاری

استخدام پرستار سالمند از مراکز خدمات پرستاری مجاز و معتبر بهترین روش برای استخدام پرستار عنوان می شود، پرستارانی که از مراکز خدماتی معتبر استخدام می شوند، در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمندان تخصص و تجربه کافی دارند.

امکان بررسی سوابق تحصیلی و شغلی این پرستاران وجود دارد، ضمن این که عملکرد این پرستاران توسط کارشناسان مجموعه نظارت می شود و در صورت عدم رضایت از پرستار امکان جایگزین کردن آن با پرستاری دیگر وجود دارد.

هزینه و تعرفه پرستار سالمند نیمه وقت و تمام وقت

هزینه استخدام پرستار سالمند نیمه وقت و تمام وقت به وضعیت و شرایط سالمند، خدماتی که پرستار ارائه می دهد، ساعت کاری پرستار و… بستگی دارد.

نگران هزینه پرستاری از سالمند در مجموعه ایران پرستار نباشید چراکه کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ های تعین شده توسط وزارت بهداشت دریافت شده و کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

اشتراک گذاری:

parastariran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *