calendar-circle

اخبار روز

3:44 ق.ظ / 10 خرداد 1403

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران که تصمیم معقولانه ای است چرا که امروزه تعداد بسیاری از اجناس از جمله تجهیزات پزشکی تا مقدار زیادی بالا رفته است و خریدن تجهیزات پزشکی برای یک دوره بیماری کوتاه مدت و یا حتی بلند مدت کار به صرفه ای نیست، به همین دلیل شرکت های زیادی در تهران است که انواع تجهیزات پزشکی خود را اجاره می دهند اما باز هم مهم است که کدام شرکت ها تجهیزات پزشکی باکیفیتی دارند، اگر به دنبال مرکزی معتبر با تجهیزات پزشکی باکیفیت و قیمت های مناسب برای اجاره می گردید، ما چنین کاری را برای شما انجام می دهیم:

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

انواع تجهیزات پزشکی پرستار ایران

تجهیزات پزشکی پرستار ایران شامل موارد زیر می شود که می توانید با بهترین قیمت هر کدام آن ها را اجاره کنید:

 1. اجاره تجهیزات اتاق icu و ccu

تمامی تجهیزات پزشکی که در اتاق ccu و icu هستند را می توانید به جای خریدن اجاره کنید البته استفاده از تجهیزات اتاق icu و ccu به تجویز پزشک نیاز دارد.

 1. اجاره ونتیلاتور

افرادی که به بیماری تنفسی مانند آسم دچار شده اند می توانند مطابق تجویز پزشک دستگاه ونتیلاتور را از ما اجاره کنند.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
 1. اجاره بای پپ

این وسیله در دو مرحله می تواند فشار مثبت جریان اکسیژن تامین کند و با افزایش فشار اکسیژن در دم و کاهش در بازدم، در بیمار انگیزه تنفس های عادی ایجاد می کند، عملکرد این دستگاه به گونه ای است که موجب تهویه شش ها و افزایش حجم تنفس در بیمار می شود.

 1. اجاره کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن که مخزن آن از گاز اکسیژن پر شده است و در منازل، اتومبیل و… از آن استفاده می کنند، وزن بسیار کمی دارد و افرادی که مشکل تنفسی دارند یا به عارضه های قلبی دچار شده اند و نباید هوای آلوده را تنفس کنند می توانند از این کپسول استفاده کنند.

 1. اجاره گلوکومتر

از گلوکومتر برای سنجیدن قند خون استفاده می کنند و افرادی که به قند خون مبتلا شده اند می توانند گلوکومتر از ما اجاره کنند و با اندازه گیری قند خون از عوارض دیابت جلوگیری کنند.

 1. اجاره سی پپ

از دیگر وسیله های کمک تنفسی که با ایجاد کردن فشار ثابت در بیمارانی که اختلالات تنفسی دارند اکسیژن رسانی می کند، دارای دو نوع اتوماتیک و غیر اتوماتیک می باشد و می توان اطلاعات تنفس را تا یک سال در این دستگاه ثبت کرد، در واقع به طور خودکار به تنظیم فشار جریان هوا نسبت به تنفس بیمار می پردازد، لازم است بدانید سی پپ اتوماتیک احتمال خطای کمتری دارد و دلیل آن که برخی پزشکان ممکن است سی پپ غیر اتوماتیک تجویز کنند این است که قرار است آن را به صورت دستی روی یک فشار خاص تنظیم کنند.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
 1. اجاره تخت بیمارستانی

انواع تخت های بیمارستانی در دو نوع مکانیکی و برقی یک شکن، دو شکن، سه شکن، سه شکن قابل تنظیم ارتفاع و پنج شکن قابل تنظیم ارتفاع را می توانید از ما با بهترین قیمت اجاره کنید.

 1. اجاره ویلچر

ویلچر در دو نوع معمولی و ارتوپدی که می توان پایه های ویلچر ارتوپدی را باز کرد و آن را به ویلچر به برانکارد تبدیل کرد که در واقع مناسب افرادی است که دچار شکستگی عضو شده اند را می توانید از ما اجاره کنید.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
 1. اجاره تشک مواج

به این تشک در واقع تشک زخم بستر می گویند و بیمارانی که مدت زیادی را درازکش هستند می توانند جهت جلوگیری از بروز زخم بستر از آن استفاده کنند، جنس این تشک از پی وی سی است و کمپرس هوا دارد و کمک می کند تا بتوان تشک را باد کرد و با دو کانال مجزا فشار وزن بیمار را تغییر می دهد و باعث جلوگیری از جمع شدن فشار در یک ناحیه و ایجاد زخم بستر در آن ناحیه می شود.

 1. اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

با استفاده از مانیتور بیمارستانی می توانید علائم حیاتی بیمار را از جمله تنفس، ضربان قلب، فشار خون و… اندازه گیری کنید که قابل نمایش روی صفحه نمایش هستند و با قیمتی مناسب اجاره می دهیم.

 1. اجاره ساکشن

این دستگاه خلا ایجاد می کند و با ایجاد فشار منفی و به داخل کشیدن هوا و مایعات به درون خود، به پزشک در جراحی و دندانپزشکی کمک می کند تا بهتر ببینند و از آن جهت جمع آوری خون آبه ها و آب دهان استفاده می کنند با این حال ما این دستگاه را هم اجاره می دهیم.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
 1. اجاره فشارسنج

همان طور که می دانید از فشارسنج جهت سنجیدن میزان فشار خون افراد استفاده می کنند و مناسب بیماران دارای فشار خون است که همیشه به طور روزانه باید فشار خون شان را اندازه گیری کنید.

 1. اجاره دستگاه فتوتراپی

بیماری یرقان یا همون زردی پوست که در واقع یک بیماری خوش خیم است اما اگر درمان نشود تبدیل به ضایعات عصبی می شود، با اجاره این دستگاه دارای نور با طول موج nm 520-400، می توانید کودک خود را در معرض آن قرار بدهید که یک روش غیر تهاجمی برای درمان یرقان است.

 1. اجاره سونیکید

از این دستگاه برای پخش کردن صدای ضربان قلب جنين استفاده می کنند و می توانید صدای قلب جنین را بشنوید، خانم های لاغر از هفته چهاردهم  و دیگر بانوان باردار در هفته بيستم می توانند با این دستگاه صدای قلب جنین بشنوند و می توانید آن را از ما اجاره کنید.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
 1. اجاره پمپ SCD

از دیگر وسیله هایی که اجاره می دهیم، scd است که یک پمپ مشابه کیسه های پلاستیکی می باشد و آن را دور ران و ساق پای افراد می بندند و با لوله های متصل به آن پر و خالی می شود و از لخته شدن خون در پای افراد جلوگیری می کند.

 1. اجاره اکسیژن ساز

از دیگر دستگاه های کمک تنفسی که اجاره می دهیم و به بیمارانی که مشکل تنفسی دارند، کمک می کند تا تنفس راحتی داشته باشند و از طریق کانولای بینی وارد بدن می شود.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
 1. اجاره پالس اکسیمتر

با این دستگاه اکسیژن خون را اندازه گیری می کنند که یک روش غیرتهاجمی بدون درد و خون ریزی است و در دو مدل انگشتی و رومیزی هستند و می توانید در منزل، آمبولانس، اورژانس و تریاژ بیمارستان از مدل انگشتی آن استفاده کنید و از مدل رومیزی که ثابت است بیشتر در بیمارستان ها و اتاق احیا از آن استفاده می کنند.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

نحوه اجاره تجهیزات پزشکی پرستار ایران

برای اجاره هر کدام از تجهیزات پزشکی گفته شده می توانید با شماره 09937733523 در هر روزی از هفته و 24 ساعت شبانه روز تماس بگیرید و مدت زمانی که به آن دستگاه مورد نظر خود نیاز دارید را اعلام کنید و هماهنگی های لازمه را انجام دهید و از قیمت های دقیق آن ها مطلع شوید.

اشتراک گذاری:

parastariran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *