calendar-circle

اخبار روز

3:47 ق.ظ / 10 خرداد 1403

پرستار کودک

پرستار کودک در منزل تمام وقت و نیمه وقت

مراقبت و نگهداری از کودکان به تخصص و صبر کافی نیاز دارد، در صورتی که به تازگی مادر شده اید و برای مراقبت و نگهداری از کودک تان به پرستار نیاز دارید ما به شما شرکت خدماتی، پرستار ایران را معرفی می کنیم.

برخی از مادران به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی، داشتن فرزندان دیگر، دوری از خانواده های شان و… توانایی مراقبت و نگهداری از کودکان شان را ندارند، استخدام پرستار کودک به دلیل تجربه و تخصص کافی پرستار به رشد و تکامل بهتر کودک کمک می کند.

استخدام پرستار کودک در منزل تمام وقت و نیمه وقت

در صورتی که برای مراقبت و نگهداری از کودک تان به کمک نیاز دارید ما به شما مجموعه شرکت خدماتی پرستار ایران را معرفی می کنیم.

در صورتی که به پرستار کودک نیاز دارید، ساکن هر یک از مناطق تهران که باشید می توانید استخدام پرستار کودک را از مجموعه خدمات پرستاری پرستار ایران انجام دهید، جهت استخدام پرستار کودک از این مجموعه با شماره 02133646219و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پرستار کودک
پرستار کودک

چرا پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت را از ایران پرستار استخدام کنیم؟

اگر برای شما هم این سؤال پیش آمده که چرا با توجه به تعدد شرکت های پرستاری در تهران باید ما را انتخاب کنید در این بخش به این سؤال تان پاسخ خواهیم داد.

شرکت خدماتی پرستار ایران مجموعه ای مجاز و معتبر و دارای مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت و درمان است، کادر پرستاری فعال در این مجموعه افراد مجرب و متخصصی هستند که در زمینه مراقبت و نگهداری از کودکان و تربیت آن ها تخصص کافی دارند.

امکان مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته با کارشناسان مجموعه وجود دارد، ضمن این که خدمات پرستاری از کودک به صورت ساعتی، روزانه و شبانه روزی انجام می شود.

وظایف پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت

پرستار کودک با توجه به سن کودک، ساعت کاری، شرایط کودک و خانواده او و… دارای وظایف مشخصی است، در این بخش مهم ترین وظایف پرستار کودک را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

  1. مراقبت و نگهداری از کودک
  2. تأمین ایمنی کودک در منزل
  3. تعویض پوشک نوزاد یا دستشویی بردن کودک
  4. استحمام نوزاد یا کودک
  5. عوض کردن لباس کودک یا نوزاد
  6. تهیه شیر تازه و غذاهای سالم و مقوی
  7. ایجاد ارتباط با کودک
  8. بازی کردن با کودک
  9. تربیت کودکان
  10. نظارت به انجام تکالیف کودک
پرستار کودک
پرستار کودک

استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت چه مزایایی دارد؟

با استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت والدین وقت بیشتری خواهند داشت و آرامش خاطر بیشتری را تجربه می کنند، کودک در محیط امن و آشنای خانه بزرگ می شود، تنش های خانواده کاهش پیدا می کنند، تعاملات اجتماعی کودک افزایش پیدا می کند.

در صورتی که کودک بیمار باشد و یا نیازهای خاصی داشته باشد از طریق استخدام پرستار کلیه نیازهای کودک به صحیح ترین شکل تأمین می شوند، پرستار به کودک در انجام تکالیفش کمک می کند.

انواع خدمات پرستاری از کودک در منزل

پرستار مناسب کودک با توجه به نیاز شما و کودک تان برای تان اعزام خواهد شد و به ارائه خدمات می پردازد.

پرستارانی که به انواع خدمات پرستاری می پردازند در دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که در این بخش به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

مادریار

مادریار فردی است که به عنوان دایه استخدام می شود، مادریار به مادر در زمان بارداری، زایمان و بعد از زایمان کمک می کند، مادریاران به ارائه خدمات منزل و آشپزی نیز می پردازند.

این افراد تحصیلاتی در زمینه مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد را ندارند و بر اساس تجربه شان به مراقبت و نگهداری از کودکان می پردازند.

پرستار کودک
پرستار کودک

کودکیار

کودکیار یا مربی کودک فردی متخصص و آموزش دیده است که مراقبت و نگهداری از کودکان را بر عهده دارد، کودکیاران پرستارانی حرفه ای هستند که در زمینه تعلیم و تربیت اصولی کودکان تخصص کافی دارند.

پرستار کودک بیمار

در صورتی که فرزند عزیزتان دچار بیماری خاصی است و برای مراقبت و نگهداری از او در منزل به کمک نیاز دارید می توانید از پرستاران مجموعه ما کمک بگیرید.

پرستاران مجموعه ما با انواع بیماری های کودکان و روش های درمان و داروهای آن ها آشنایی کافی دارند، داروهای کودک تان را به موقع به او می دهند و در جهت بهبودی کودک به ارائه خدمات تخصصی در منزل می پردازند.

روش های استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت

استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت در تهران به دو روش شخصی و استخدام از طریق مراکز خدمات پرستاری امکان پذیر است، در این بخش مزایا و معایب هر یک از روش ها را بررسی خواهیم کرد.

استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت به صورت شخصی

برخی از افراد ترجیح می دهند جهت کاهش هزینه های پرستاری، استخدام پرستار کودک را به صورت شخصی و از طریق معرفی دوستان و آشنایان شان و همینطور آگهی ها انجام دهند، این روش استخدام به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

امکان بررسی سوابق تحصیلی و کاری پرستارانی که به صورت شخصی استخدام می شوند وجود ندارد، ضمن این که اغلب پرستارانی که به صورت شخصی استخدام می شوند در رابطه با مراقبت از کودکان و روش های تربیتی آن ها اطلاعات کافی ندارند، همین طور که خدمات شان توسط هیچ مجموعه ای بررسی نخواهد شد.

پرستار کودک
پرستار کودک

استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت از مراکز مجاز و معتبر

استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت از مراکز خدمات پرستاری معتبر بهترین روش استخدام پرستار مطرح می شود، کلیه پرستارانی که در این مراکز خدماتی فعالیت می کنند افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که با انواع روش های تربیتی کودکان آشنایی کامل دارند.

ضمن این که امکان بررسی سوابق شغلی و تحصیلی پرستارانی که از طریق این مراکز استخدام می شوند وجود دارد، همچنین عملکرد پرستاران کودک توسط کارشناسان مجموعه نظارت می شود تا در صورت عدم رضایت والدین، پرستار کودک دیگری جایگزین و اعزام شود.

هزینه استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت از پرستار ایران

هزینه استخدام پرستار کودک نیمه وقت و تمام وقت از پرستار ایران به مواردی نظیر سن کودک، شرایط کودک و خانواده کودک، خدماتی که پرستار ارائه می دهد و… بستگی دارد.

به صورت کلی هزینه های استخدام پرستار از شرکت پرستار ایران مطابق با تعرفه های تعیین شده توسط وزارت بهداشت دریافت شده و کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

اشتراک گذاری:

parastariran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *